fbpx

Sign In

Näeb tšillikasvatust, avatud talupood ja kohvik

Tamme talu ürdiaed

Maal elamise päeval näitame Eesti suurimat tšillikasvatust, sest just praegu kestab Tamme talus tšillide korjamise periood.  Kutsume sind sisse astuma meie maitsetest ja lõhnadest tulvil ja üllatusi täis maailma ning tutvuma maal tegutseva ettevõtte igapäevaste töödega. Lisaks saad hulgaliselt inspiratsiooni järgmiseks kevadeks uudsete köögiviljade ja ürtide kasvatamiseks.

Avatud on aiakohvik ja talupood. Külalisi oodatakse 11-16.

Tamme aiandustalust

Tamme aiandustalu on silmapaistvalt omanäoline pereettevõte, kus kasvatatakse ja väärindatakse maitse-, lõhna- ja ravimtaimi, tšillipipart ning marju. Tamme talu toodeteks on vürts- ja gurmeemoosid, ürdisegud, marjateed, ürdisoolad, tšillid marinaadis, taimeteed ja ürdiõli. Meie jaoks on väga oluline taimede looduslähedane ja mahe kasvatusviis ja tervislike, ilma lisaaineteta valmistatud käsitöötoodete kõrge kvaliteet. Kokku leiab ürdiaias umbes 500 erinevat taime.

Tamme talu mitmekülgse tootepaleti kujunemisel oleme arvestanud eelkõige eestimaalaste maitse-eelistustega, mida oleme omalt poolt rikastanud põnevate maitsenüanssidega. Tamme talu perenaise liigirikkast maitse-, lõhna- ja ravimtaimede kollektsioonaiast on välja kasvanud väike külastuskeskus koos talupoe ja aiakohvikuga.

Tamme aiandustalu tooteid leiab müügilt üle Eesti väikestest poodidest, kui ka suurematest kaubanduskeskustest.

Vaata rohkem talust nende kodulehelt.

Mis siin toimub?