fbpx

Sign In

Maal Elamise Päeva simman

Tõstamaa Rahvamaja

Kell 20:30 toimub Tõstamaa Rahvamajas Maal Elamise Päeva simman. Uksed avame 20.30, kell 21.00 astub lavale muusik Mati, kes tantsutab meid tuntud viiside saatel hiliste tundideni!

Lisaks toob Baar Väljas teie ette kohalikud maitsed kokteilides – peamiselt vanad klassikud, millele on lisatud midagi kodust. Näiteks Cosmopolitan, mille ajalugu ulatub eelmise sajandi algusesse, saab Tõstamaa märgi külge kohalikust rabast korjatud jõhvikatega. Nii muutub tuntud kokteil eriti värskeks ja ahvatlevaks. Sissepääs TASUTA!

Rahvamajast

Tõstamaa Rahvamaja on meie multifunktsionaalne kultuurikeskus. 1988. aastal valminud majas asuvad lavaga universaalsaal kultuuri ja spordi tarbeks, saal-fuajee, loengu ja näituste ruum, ringiruumid, jõusaal, dušširuumid ja baar. Maja kasutatakse pidude korraldamiseks, koosolekuteks, erinevate ringide tööks, spordiüritusteks, näituste korraldamiseks, kooli kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks, spordiklubi üritusteks, treeninguteks jpm. Päris tõsiselt multifunktsionaalne.

Rahvamajas tegutseb ka Tõstamaa Spordiklubi, kus korraldatakse võrk- ja korvpallitreeninguid. Kasutusel on jõusaal ja kord kuus toimuvad ülevallalised mälumänguturniirid. Spordiklubi traditsioonilised üritused on vastlapäev, jürijooks, Tõstamaa jooks, korv-, võrk- ja jalgpalliturniirid.

Rahvamajal on looduslikult kaunis kohas paisjärve ääres asuv vabaõhulava. Seal toimuvad jaanituled, laadad, kontserdid, vallapäevad jt. üritused.

 

Mis siin toimub?