fbpx

Sign In

Kontsert, toimuvad töötoad, avatud kodukohvik, ühistantsimine, raamatulaat

Are Huvikeskus

Avatud kell 10 – 16
Kell 10 – 14 Are raamatukogus avatud näitus ja toimuvad erinevad töötoad. Tasuta raamatute laat. Maal elamise päeva logoga märgi valmistamise töötuba. Tiina Ojaste maalinäitus “Muutumised”.
Kell 12 – 13.30 KONTSERT, esineb pilli- ja laulumees Kalev Kalden ja naisrahvatantsuansambel Anna ja Minna ning toimub ühistantsimine.
Kell 12 – 14 avatud Viivika kodukohvik.
Kell 14 avatud Pannkoogikohvik! Pannkooke küpsetavad Tori vallajuhid.

Esinejatest

Kalev Kalden on ühemeheansambel Arest. Väga pikaaegne pillimees, kes valdab mitmeid pille ja teeb alati korralikud tantsuõhtud.

Huvikeskusest

2020. aastal täitus endisel Pärivere sovhoosi kontor-klubil, praegusel Are Huvikeskusel 40 tegutsemisaastat. Vahepeal on teda nimetatud ka Are Vallakeskuseks. Heal lapsel mitu nime. Majas töötab iluteenindussalong, mis on hea töö tulemusena endale nime teinud ja palju kliente leidnud. Samas asub savimeisterdamise töötuba, mis on populaarne meisterdamiskoht nii laste kui täiskasvanute hulgas. Are Huvikeskuses asub hästi toimiv Are raamatukogu, kus lugejaid on palju ja põnevaid üritusi viiakse läbi aastaringi. Majas võtab üks kord nädalas vastu ka perearst, mis on piirkonna inimestele suur vastutulek, sest keskus ise asub Pärnu-Jaagupis.
Are Huvikeskuse väikeses saalis toimub iga kuu Tori vallavolikogu istung. Samuti käivad erinevaid seminare ja koosolekuid pidamas vallavalitsuse ametnikud. Tänu ruumide suurusele peetakse majas valla suuremaid üritusi, näiteks eakate jõulupidu, parimate õpilaste kevadised vastuvõtud, vabariigi aastapäeva kontsert-aktused, õpetajatepäev jm.

Mis siin toimub?