fbpx

Sign In

Avatud pitsakohvik, kontsert, töötoad ja kohalikud räägivad maal elamisest

Kihlepa Külaselts

Kihlepa külamajas on maal elamise päeval kell 11-16 mitmekülgne programm kõigile. Tegemist on kogukonnakeskusega, kus aasta läbi toimub palju põnevat. Rohkem infot kodulehelt.

Ajakava

11 – 16 Kihlepa külamajas ROHEVAHETUS (korraldab Kristi Lehtla tel 5533328) ja avatud PITSAKOHVIK Pitsataigna meister Herdis Parve koos kogukonnaköögi meistrite tiimiga.

Kell 11, 13 ja 17 algusega koos taimetark Mercedes Merimaaga taimeretked Kihlepa sohu (ilusa ilmaga Powerpointis). Valmistame metsikute taimede tinktuure (õpime valmistamist: kuldjuur ja varemerohi-võta 0,5 l korgiga pudel ise kaasa). Pitsaahjus elava tule paistel metsikud pitsamaitsed püha basiiliku ja raviseentega.

13 – 15 Kokandusringi ja käsitöö ringide juhendaja Liivia Tammekännu juhendamisel käelise tegevuse töötuba koos lastega.

Päeva jooksul jagavad kohalikud elanikud jooksvalt oma lugusid, et miks nad on kolinud maale elama ja mis neile selle juures kõige rohkem meeldib. Juttu räägivad:

  • Ettevõtja, tööstusautomaatikust kaugtöötegija Marek Sooman ja abikaasast ettevõtja Katri Lindau.
  • Hobimuusik, ehitaja Artjom Karajev ja elukaaslaset õpetaja Kristiina Tarvis koos oma viiekuuse Alisiaga.
  • Multitalent muusik/kunstnik Olavi Kõrre, kes tutvustab oma maa loomingutuba Kihlepa külamajas ja musitseerib külamaja pitsakohvikus 15:00-17:00.

 

Mis siin toimub?