fbpx

Sign In

Avatud kohvik, saab kalatooteid osta, vibulaskmine ja veevahendite rent

Fishing Village

Metsikud maitsed metsast ja merest, paadilaenutus ja kalapüük. Pakume lõkkelt metskitse pajarooga ja maitsvaid jõevähke. Ahjust tuleb suitsukala ja kaasa saate osta meie enda valmistatud külmsuitsulõhet ja suitsuangerjat. Sadamakohvik kaitseb tuule ja vihma eest ning pakub sooja jooki.

Avatud on Wild West õhkrelvade lasketiir ja võimalik on märki tabada ka vibuga. Laenutada saate aeru ja mootorpaate, kajakke ja kalastusvarustust. Võtke lapsed kaasa ja tulge õngitsege sadamakailt kala. Kui ei ole seda varem teinud, siis ärge muretsege, õpetame teid.

Külalisi oodatakse alates kella 12st.

Fishing Village

Pärnu linna külje all asuv kaluriküla on Pärnumaa üks populaarsemaid sihtkohti kalaturistide hulgas. Sealt saab rentida kõike, mida kalamehel vaja läheb. Lisaks sellele toimetab seal kohvik, avatud on erinevad majutustüübid alates glämping telkidest kuni puhkemajani. Aastas korraldatakse mitmeid erinevaid üritusi, millest suurim on jaanituli, mida külastavad tuhanded inimesed. Küla veab eest Jakob, kes samamoodi maale tagasi kolis ja kogu seda kohta arendama hakkas. Lugu tema tulemisest saab lugeda siit.

Mis siin toimub?