Tegevusvaldkondi ja töökohti jagub Pärnumaal kõigile

Laesti AS

AS Laesti on Pärnumaal tegutsenud aastast 2008 ja välja kasvanud oma eelkäija AS EWP tegevusest.  Pärnumaal on palju metsa ja see annab meie tegevusele hea lähtepunkti, sest toodame ümarpalgist saematerjali. Asume via Baltica vahetus läheduses, mis eelkõige soodustab maanteetransporti. Kuid Pärnus on ka sadam, mis võimaldab kaupa hõlpsasti laevaga eksportida.

Täna on meil 100 inimese hulgas tööl liinioperaatorid, elektrikud, automaatikud, lukksepad, raamatu- ja laopidajad, tõstukijuhid ja paljud teised. Kui oled valmis tööd tegema, siis ootame sindki!

Nagu igal pool mujalgi sõltub ettevõtte edu seal töötavatest inimestest. 2015. aastal tehtud töö eest pälvisime Äripäeva Pärnumaa ettevõtete TOP 100-s 2. koha ja 2016. aastal Pärnumaa Ettevõtluse Auhinna peapreemia Pärnumaa Karu.

Pärnumaa inimesed on üldjuhul rõõmsameelsed ja avatud. Kuidas siis teisiti, kui töötad kuurortlinnas?  Kes veel kahtleb otsuses Pärnumaale elama tulla, siis julgustan see otsus vastu võtta ja Pärnu poole teele asuda. Tegevusvaldkondi ja töökohti jagub kõigile.

Tuhanded inimesed maksavad igal aastal sadu eurosid, et Pärnus puhata ja head aurat nautida. Miks mitte tulla siia tööle ja elama, et nautida iga päev kõike seda, mille eest teised palju maksavad.

 

Heikki Tang
müügijuht

info@laesti.ee
Asukoht Pärnu / Pärnumaa
Töötajate arv 100
Auhinnad ja saavutused Pärnumaa Ettevõtluse Auhinna peapreemia Pärnumaa Karu 2016 Äripäeva Pärnumaa ettevõtete TOP 100 (2. koht)

Loe veel lugusid: