Need, kellel on Pärnumaal töö ja kodu, on siin väga õnnelikud.

Olen sündinud ja kasvanud Haapsalus, kus elasin 1997. aastani. Pärast keskkooli asusin elama ja töötama Tallinnas, kust 2013. aastal suundusin Pärnusse. Siia tõi mind töö ja soov vahetada keskkonda. Minu jaoks oli see ideaalne olukord, sest olin salamisi mõelnud Pärnus elamisest. Ma ei ole päevagi tundnud, et tahaks siit lahkuda.

Aktiivse inimesena meeldib mulle, et Pärnus on head sportimisvõimalused ja palju kergliiklusteid. Siin on meri ja ilus liivarand ning romantilised puithooned. Mulle meeldib, et Pärnus on teater, kuhu on võimalik saada pileteid. Siin elab ka piisavalt palju inimesi, tänu kellele on teatud valik restorane ja baare. Ja võrreldes Tallinnaga ei pea ummikutes istuma. Vahemaad on lühikesed ja igapäevatoimingud saab rutem tehtud. Usun, et need, kellel on Pärnumaal töö ja kodu, on siin väga õnnelikud.

Minu silmis on Pärnumaal tohutu potentsiaal. Piirkond tervikuna areneb ega tammu paigal. Kui toimub areng ja tekib võimalus uuteks töökohtadeks, tuleb ka inimesi juurde. Kui tulevad inimesed, tekib rohkem võimalusi elukvaliteedi paranemiseks. See teadmine annab peamise rahulolu.

Markus Trei

Turundusspetsialist